Prihlásiť
 055-64 444 51

Mechanické zabezpečenie auta prídavným zámkom

Mechanické zabezpečenie auta

Princíp zabezpečenia spočíva v mechanickom zablokovaní mechanizmu radenia vo vozidle pomocou masívneho mechanického zámku. Manuálne radenie je blokované v polohe "REVERZ" - spätný chod a u automatického radenia v polohe "PARKING" - parkovanie.

Odomknutie a zamknutie sa vykonáva len otočením kľúča v zámkovej vložke mechanického zabezpečenia.

Mechanické zabezpečenie Defend Lock

logo defendlock

Dlhoročná prax potvrdzuje, že napriek všetkým vymoženostiam elektroniky je základnou metódou zabezpečenia dobre a pevne mechanicky zamknuté auto. Tieto skúsenosti si dobre uvedomujú poisťovne a leasingové spoločnosti, ktoré takéto zariadenie vo väčšine prípadov požadujú. Mechanické zabezpečenie je pritom cenovo dostupné a má vysokú účinnosť, pretože z používaných zabezpečení vykazuje najlepší pomer účinnosti a ceny.

 

POZOR! Firma DefenLock už neexistuje. Dodávateľom systémov mechanického zabezpečenia je začka Construct.

Mechanické zabezpečenie CONSTRUCT

logo construct

Mechanickým zabezpečením vozidiel proti krádeži CONSTRUCT je možné uzamknúť väčšinu osobných a úžitkových automobilov.

Výroba tohto bezpečnostného systému, známeho tiež ako zámok riadiacej páky, prebieha kompletne v Českej republike a to už od roku 1991.

Mechanické zabezpečenie Defend Hook

chipoveovladani_m.jpgDefend Hook je sofistikovaný systém elektromechanického zámku kapoty s nezávislou blokáciou motora, ktorá chráni automobil pred odcudzením.

Kapota je jednoducho napadnuteľným miestom a pritom sú pod ňou umiestnené najdôležitejšie časti automobilu akú sú motor a jeho časti, svetlomety, riadiaca jednotka, batéria, záložná batéria, alarm, siréna a ďalšie.

Defend Hook účinne chráni všetky tieto súčasti unikátnym zariadením. Okrem toho zabezpečuje celé vozidlo proti odcudzeniu nezávislou funkciou blokácie motora. Na výber sú dva typy ovládania CHIP a CARD.

 

POZOR! Firma DefenLock už neexistuje. Dodávateľom systémov mechanického zabezpečenia je začka Construct.

Mechanické zabezpečenie Defend Matic

defend-maticDefend Matic tvorí ešte komfortnejšiu ochranu pre náročnejších. Ste vodič, ktorý má rád svoje auto? Nechcete ho vystavovať riziku odcudzenia? Ručné zamykanie radiacej páky sa Vám už zdá príliš zdĺhavé a nekomfortné?

Zadovážte si Defend Matic. Pre jeho uzamknutie stačí iba ponechať radiacu páku v polohe spiatočky alebo v polohe parking v prípade vozidiel s automatickou prevodovkou. Po vypnutí zapaľovania sa radiaca páka automaticky uzamkne.

 

POZOR! Firma DefenLock už neexistuje. Dodávateľom systémov mechanického zabezpečenia je začka Construct.

Elektromechanické zabezpečenie SAFETRONIC

safetronic SAFETRONIC je prvé zariadenie na svete, ktorá uzamyká riadiacu páku úplne automaticky. Nemá žiadne vnútorné prvky, ktoré by zasahovali do interiéru vozidla. Ovláda sa iba pri odblokovaní riadiacej páky pomocou bezkontaktného čipu. Riadiaca jednotka dáva pokyn k zablokovaniu riadiacej páky po vytiahnutí kľúča zo zapaľovania pri zaradenom spiatočnom chode pri manuálnej prevodovke, alebo pri polohe Parking pri automatickej prevodovke. 

Prihlásenie

Ochrana osobných údajov

Pracovná doba:

Po-Pi 8:00 - 16:30

Prevádzka Košice

tel.: 055 64 444 51

Zobraz mapu!

Prevádzka Prešov

od 1.9.2013 zrušená

 
 

QR kód stránky

https://lojack.sk/ochrana-vozidiel/mechanicke-zabezpecenie

Newsletter plný výhod

Akcie, zaujímavosti, zľavy, novinky,...

Prihlásiť sa na odber.

Prihláste sa do newslettra a získajte informácie o novinkách, super ponukách, akciách a zľavách.
Rešpektujeme Vaše súkromie. Kedykoľvek sa môžete odhlásiť.

Secar Košice s.r.o. sa teší na spoluprácu. Ponúkame produkty špičkovej kvality pre každého. Pri výbere zariadenia Vám radi pomôžu naši pracovníci a odporučia najvýhodnejší spôsob ochrany vozidla, domu, kancelárie,...Náš sortiment pre vozidla začína na blikajúcej LED dióde s tajným vypínačom a cez imobilizér, alarm, mechanický zámok riadiacej páky, alarm s diaľkovým hlásičom, Lo Jack, GSM sytémy a satelitné systémy sa dostaneme na špičku v zabezpečení vozidiel k systému GP Jack. Pre objekty je k dispozícii ucelený systém Jablotron, ktorý vo svojej ponuke obsahuje kompletný sortiment snímačov detekujúcich narušenie objektu, ale aj snímačov ochraňujúcich život a zdravie užívateľov objektu. V ponuke sú aj rôzne zariadenia pre domácu automatizáciu a klasické telefónne a GSM hlásiče signalizujúce narušenie a stav elektronického zabezpečovacieho zariadenia.