Prihlásiť
 055-64 444 51
 • Obrázok GPS vyhľadávací systém

  Ochráňte svoje vozidlá systémom GP-Jack III

  Získate aktívny zabezpečovací systém najvyššej bezpečnostnej úrovne, ovládaný kľúčmi od vozidla, čo Vám zabezpečí vysoký komfort obsluhy a pocit bezpečia.

 • obr. monitoring vozidiel

  Kúpte si spoľahlivý monitorovací systém.

  Okamžité prehľady o polohe vozidiel, podrobné záznamy o ich prevádzke a možnosť využitia 24-hodinového bezpečnostného dispečingu pri dohľadní ukradnutého vozidla.

 • Spoľahlivé GPS autoalarmy

  Zabezpečte si vozidlo spoľahlivým GPS autoalarmom a získajte vzdialený prístup

  U nás získate nie len kvalitný autoalarm, ale aj odbornú montáž, pravidelný servis a spravovanie databáz nastavení, čo mnohí ocenili hlavne pri výmene mobilov a predaji vozidiel.

 • Dvojcestné autoalarmy

  Dvojcestné autoalarmy sú spoľahlivou ochranou vozidla na kratšie vzdialenosti.

  Ich výhodou je, že informáciu o svojom stave zobrazujú graficky na diaľkovom ovládači alarmu. Takže vodič je o zamknutí, odomknutí a príčine poplachu ihneď informovaný.

 • Jednocestné autoalarmy

  Autoalarmy sú obľúbený spôsob ochrany vozidla

  Montážou autoalarmu získate v priaznivej cene vysoký štandard zabezpečenia a komfortu obsluhy. Alarm môžete ovládať ovládačmi vozidla vrátane keyless, prídavným ovládačom, alebo ich kombináciou.

Vyberieme Vám vhodný monitorovací a zabezpečovací systém, autoalarm, alebo mechanické zabezpečenie.

Chcem zabezpečiť vozidlo

Máme pre Vás vhodný zabezpečovací, kamerový a prístupový systém s možnosťou napojenie na strážnu službu.

Chcem zabezpečiť budovu

Dodáme Vám a namontujeme ťažné zariadenie vo výhodnej cene so všetkými dokladmi potrebnými z zápisu.

Chcem ťažné zariadenie

Vyberte si protislnečné, bezpečnostné, alebo dekoratívne fólie LLumar na sklá vašich okien v aute, alebo budove.

Chcem fólie

Ochrana vozidiel

Možno Vy budete mať šťastie, ale aj šťastiu je treba pomôcť

Vlastniť motorové vozidlo prináša aj dve základné riziká krádeže. Buď krádež celého vozidla alebo vykradnutie cenných vecí z vozidla. Štatistiky krádeží vozidiel sú neúprosné. Každých 20 minút je ukradnutý jeden automobil! Vykradnutých áut je pritom ešte viac.

Mechanické zabezpečenie Defend Hook

chipoveovladani_m.jpgDefend Hook je sofistikovaný systém elektromechanického zámku kapoty s nezávislou blokáciou motora, ktorá chráni automobil pred odcudzením.

Kapota je jednoducho napadnuteľným miestom a pritom sú pod ňou umiestnené najdôležitejšie časti automobilu akú sú motor a jeho časti, svetlomety, riadiaca jednotka, batéria, záložná batéria, alarm, siréna a ďalšie.

Defend Hook účinne chráni všetky tieto súčasti unikátnym zariadením. Okrem toho zabezpečuje celé vozidlo proti odcudzeniu nezávislou funkciou blokácie motora. Na výber sú dva typy ovládania CHIP a CARD.

 

POZOR! Firma DefenLock už neexistuje. Dodávateľom systémov mechanického zabezpečenia je začka Construct.

Mechanické zabezpečenie Defend Lock

logo defendlock

Dlhoročná prax potvrdzuje, že napriek všetkým vymoženostiam elektroniky je základnou metódou zabezpečenia dobre a pevne mechanicky zamknuté auto. Tieto skúsenosti si dobre uvedomujú poisťovne a leasingové spoločnosti, ktoré takéto zariadenie vo väčšine prípadov požadujú. Mechanické zabezpečenie je pritom cenovo dostupné a má vysokú účinnosť, pretože z používaných zabezpečení vykazuje najlepší pomer účinnosti a ceny.

 

POZOR! Firma DefenLock už neexistuje. Dodávateľom systémov mechanického zabezpečenia je začka Construct.

Mechanické zabezpečenie Defend Matic

defend-maticDefend Matic tvorí ešte komfortnejšiu ochranu pre náročnejších. Ste vodič, ktorý má rád svoje auto? Nechcete ho vystavovať riziku odcudzenia? Ručné zamykanie radiacej páky sa Vám už zdá príliš zdĺhavé a nekomfortné?

Zadovážte si Defend Matic. Pre jeho uzamknutie stačí iba ponechať radiacu páku v polohe spiatočky alebo v polohe parking v prípade vozidiel s automatickou prevodovkou. Po vypnutí zapaľovania sa radiaca páka automaticky uzamkne.

 

POZOR! Firma DefenLock už neexistuje. Dodávateľom systémov mechanického zabezpečenia je začka Construct.

Mechanické zabezpečenie CONSTRUCT

logo construct

Mechanickým zabezpečením vozidiel proti krádeži CONSTRUCT je možné uzamknúť väčšinu osobných a úžitkových automobilov.

Výroba tohto bezpečnostného systému, známeho tiež ako zámok riadiacej páky, prebieha kompletne v Českej republike a to už od roku 1991.

Autoalarmy CA-1802 Athos a CA-1802WRC Athos.

GSM/GPS autoaparmGSM autoalarm je možné namontovať do vozidiel trojakým spôsobom. Pri verzii CA-1802 Athos je vozidlo ovládané dodanými ovládačmi autoalarmu. Verzia  CA-1802WRC ATHOS  dodávaná bez diaľkových ovládačov je ovládaná pomocou originálnych diaľkových ovládačov od vozidla, alebo ak už vo vozidle je inštalovaný továrenský autoalarm je možné ju zapojiť iba ako GSM pager (odošle poplach vyvolaný továrenským autoalarmom na mobilné telefóny majiteľa vozidla). Najčastejšie príslušenstvo k autoalarmu je CAN prevodník MCB-01 (u nových vozidiel povinné príslušenstvo) a polohový snímač CA-550. 

  Autoalarmy CA-1803BT.CAN ATHOS

GSM/GPS autoalarmCA-1803BT.CAN ATHOS - GSM/GPS autoalarm s pripojením na zbernicu CAN.  Verzia je určená do moderných vozidiel, ktoré obsahujú zbernicu CAN BUS (väčšina vozidiel vyrobených po roku 2006). Autoalarm je ovládaný originálnymi ovládačmi od vozidla.

Zoznam podporovaných vozidiel si môžete pozrieť TU, prípadne kompatibilitu vášho vozidla si môžete overiť aj na tomto odkaze (vyplňte prosím značku, typ a rok výroby vozidla).

Nevyrába sa už! Je nahradený autoalarmom CA-2103 Athos GSM/GPS autoalarm

  Autoalarmy CA-1803BT Athos a CA-1803BT.WRC Athos

GSM/GPS autoalarmGSM/GPS autoalarm CA-1803BT Athos  českého výrobcu Jablotron kombinuje zabezpečenie vozidla, imobilizér a prenos poplachovej informácie na mobilný telefón. Autoalarm je možné ovládať vlastnými diaľkovými ovládačmi (režim RESET1), alebo možno využiť na jeho ovládanie pôvodné diaľkové ovládanie vozidla (režim RESET2). Ovládanie je možné aj z nastavených mobilných telefónov pomocou príkazových SMS správ alebo jednoduchým prezvonením (zdarma) a pomocou bezplatnej aplikácie na www.gsmlink.sk.

Nevyrába sa už! Je nahradený autoalarmom CA-2103 Athos GSM/GPS autoalarm

 

Fandor 500 CAN (U) je digitálny - CAN BUS autoalarm.

Fandor 500 CAN

Fandor 500 CAN-U je identický alarm s modelom Fandor 500 CAN, ale s ultrazvukovými snímačmi v balení.

Ovládanie alarmu je zabezpečené cez pôvodné diaľkové ovládanie automobilu, nepotrebujete teda žiadne doplnkové ovládače. Aj naďalej budete pre odomknutie vozidla používať súčasný ovládač, s uzamknutím vozidla ale dôjde aj k aktivácii autoalarmu. V prípade narušenia niektorej z alarmom sledovaných zón dôjde k spusteniu poplachu.

Fandor DS 512 GPS-GSM autoalarm s GPS anténou

GPS autoalarm Fandor DS512 GPSDS 512 GPS je GSM autoalarm určený pre vozidla s CAN BUS zbernicou. Vhodný na použitie ako GSM pager k už namontovaným autoalarmom. Naviac je vybavený GPS anténou, čo užívateľovi umožňuje presné lokalizovanie vozidla. Zariadenie je možné obshluhovať na diaľku pomocou SMS príkazov alebo mobilnej aplikácie (Android, iOS od 7.0).

GSM autoalarm Fandor DS 512 GSM

GPS autoalarm Fandor DS512 GPS

Fandor DS 512 je GSM autoalarm určený pre vozidla s CAN BUS zbernicou. Vhodný na použitie ako GSM pager k už namontovaným autoalarmom. Zariadenie je možné obshluhovať na diaľku pomocou SMS príkazov alebo mobilnej aplikácie (Android, iOS od 7.0).

Secar Košice s.r.o. sa teší na spoluprácu. Ponúkame produkty špičkovej kvality pre každého. Pri výbere zariadenia Vám radi pomôžu naši pracovníci a odporučia najvýhodnejší spôsob ochrany vozidla, domu, kancelárie,...Náš sortiment pre vozidla začína na blikajúcej LED dióde s tajným vypínačom a cez imobilizér, alarm, mechanický zámok riadiacej páky, alarm s diaľkovým hlásičom, Lo Jack, GSM sytémy a satelitné systémy sa dostaneme na špičku v zabezpečení vozidiel k systému GP Jack. Pre objekty je k dispozícii ucelený systém Jablotron, ktorý vo svojej ponuke obsahuje kompletný sortiment snímačov detekujúcich narušenie objektu, ale aj snímačov ochraňujúcich život a zdravie užívateľov objektu. V ponuke sú aj rôzne zariadenia pre domácu automatizáciu a klasické telefónne a GSM hlásiče signalizujúce narušenie a stav elektronického zabezpečovacieho zariadenia.